ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ UA


КОНФЕРЕНЦІЯ
«Нова індустріалізація: ВИРОБНИЧІ МОЖЛИВОСТІ РЕГІОНІВ»
21 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ

Місце проведення: ТПП, конференц-зал “Колізей”, вул. Велика Житомирська, 33, м. Київ

Регіонів
учасників

Програма Конференції

9:00 – 10:00

Реєстрація

  1. Геннадій ЧИЖИКОВ – Президент Торгово-промислової палати України;
     follow me on youtube
  2. Олександр ЧЕРНИХ – Директор Департаменту промислової політики Мінекономрозвитку;
    follow me on youtube
  3. Фолькер БОДЕ – Заступник Директора Німецького товариства  міжнародного співробітництва в Україні (GIZ);
     follow me on youtube
  4. Рікардо КЮЛЬХАЙМ

    Директор проекту «Консультування підприємств у сфері енергоефективності» (GIZ).
    follow me on youtube

  1. Олександр ЧЕРНИХ – Директор Департаменту промислової політики Мінекономрозвитку;
    follow me on youtube 
  2. Володимир ВЛАСЮК – Директор ДП «Укрпромзовнішекспертиза»;
    follow me on youtube  

  3. Тетяна КОРОТКА – Заступниця Бізнес-омбудсмана;
    follow me on youtube
  4. Ніно ДАМЕНІЯ – Команда підтримки реформ Мінекономрозвитку;
    follow me on youtube  

  5. Олександра НЕЧИПОРЕНКО – Департамент міжнародного торгово-економічного співробітництва та європейської інтеграції Мінекономрозвитку;
    follow me on youtube  
  6. Аліна СКОМОРОХОВА – Генеральний директор ТОВ “Тін Імпекс” (Хмельницька область).
    follow me on youtube

Модератор – Денис БАЗІЛЕВИЧ – Координатор Експертного медіа-хабу “Індустрія 4.0”, Голова Оргкомітету Українського індустріального тижня.

   Промисловий потенціал регіонів, проект Стратегії розвитку промислового комплексу із пропозиціями від представників регіонів, пропозиції вигідної інтеграції у виробничий простір ЄС, чинні бар’єри для виробничого розвитку, визначення пріоритетів розвитку на регіональному рівні на основі підходу смарт-спеціалізацій

12:00 – 12:30

Обід

  1. Ростислав ТОМЕНЧУК – Радник Мінрегіону, Голова правління Українського інституту міжнародної політики;
    follow me on youtube
  2. Тарас САКАЛОШ – Виконавчий директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва;
    follow me on youtube  

  3. Володимир ПАНЧЕНКО – Директор КП «Агентство Розвитку Дніпра»;
    follow me on youtube  
  4. Олександр ПРИБОЛОТНИЙ – Директор ТОВ “Дубнотех” (Рівненська область);
    follow me on youtube
  5. Андреас ЛІР – Президент Німецько-Української промислово-торгівельної палати.
    follow me on youtube  

Модератор – Олена КУДЛЯК – Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі.

    Використання можливостей кластерної співпраці для розвитку промисловості, зелена економіка, як спрямувати кошти об’єднаних громад у розвиток, організація синдикованого фінансування, чи вистачає громадам наявних інструментів, ефективність індустріальних та технологічних парків, підготовка трудових ресурсів, досвід прямих іноземних інвестицій в регіонах, успішні мери та успішні історії залучення інвестицій

14:00 – 14:15

Перерва на каву

  1. Віталій МАЙСТРЕНКО – Віце-президент Київської Торгово-промислової палати;
    follow me on youtube  
  2. Юрій РИКУНІЧ – Генеральний директор Київське ЦКБ «Арматуробудування»;
    follow me on youtube
  3. Павло БРІЦЬКИЙ – Компанія «Tital» (системи пожежогасіння і забезпечення життєдіяльності атомних АЕС);
    follow me on youtube
  4. Андрій АНДРІКЕВИЧ – Засновник компанії «Енергія води»;
    follow me on youtube  

  5. Олег ЩЕРБАТЕНКО – Директор IT- Enterprise;
  6. Олександр ЮРЧАК – директор Асоціації підприємств промислової автоматизації.

Модератор – Володимир ВЛАСЮК – Директор ДП «Укрпромзовнішекспертиза».

 Характеристика промисловості Києва, чинні інструменти підтримки, програма фінансування малого та середнього бізнесу, земельні питання, відносини з комунальними службами, активізація співпраці дослідницьких та виробничих компаній, виробничо-креативний простір столиці, успішні історії розвитку компаній