Український індустріальний тиждень

З 4 по 8 червня 2018 року відбувся Український індустріальний тиждень за підтримки Мінекономрозвитку, громадських та професійних об’єднань

    Регіональні бізнес-об’єднання, комерційні підприємства, науково-дослідні установи, громадські організації, представники малого та середнього бізнесу взяли участь в Українському індустріальному тижні, що відбувся з 4 до 8 червня 2018 року.

     В рамках проекту учасники з кожного регіону на своїх майданчиках публічно обговорили індустріальні можливості області та висловили рекомендації щодо вирішення найбільш гострих перешкод для розвитку. Ознайомитись із програмами, матеріалами та записами заходів можна на сторінках регіонів. У проекті взяли участь такі міста: 

   

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

     Результати Українського індустріального тижня презентовані на фінальному заході 21 червня у Києві у Торгово-промисловій палаті України.    Учасники дискусій у регіонах, уповноважені представники органів державної влади та медіа взяли участь у обговоренні найактуальніших питань індустріального розвитку. Ознайомитись із відео-записом заходу, інформаційними матеріалами та презентаціями спікерів можна на його сторінці.

ПРО ПРОЕКТ

     Український індустріальний тиждень – це серія регіональних заходів, що реалізовані при підтримці Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) за моделлю Європейського індустріального дня (EU Industry Day). Проект надав можливість українським компаніям у регіонах продемонструвати свій потенціал у сфері індустріального розвитку, вибудувати діалог із державними структурами та окреслити можливості співпраці з європейськими партнерами. Органи державної влади, у свою чергу, отримали якісний зворотній зв’язок з метою ефективного формування та реалізації промислової політики.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

  • Торгово-промислова палата України;
  • Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України;
  • Експертний медіа-хаб «Індустрія 4.0»;
  • ДП «Укрпромзовнішекспертиза»;
  • Українсько-Ізраїльський інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр;
  • Асоціація підприємств промислової автоматизації;
  • UPROMEX;
  • Business Gathering

     Проект виконується за підтримки Мінекономрозвитку, Офісу реформ Кабінету Міністрів України, Команди підтримки реформ при Мінекономрозвитку